• slideshow01
  • slideshow02
  • image-3
  • image-4
  • slideshow03

Sponsors

Sponsors

Het Vestingeiland 2018 wordt mede mogelijk gemaakt door:
 

Baart & Zoon Naarden Hoveniers www.hoveniers-baart.nl
Brandweer Naarden Naarden Hulpdienst  
Buurtplatform KTV Naarden Buurtplatform www.buurtplatformktvnaarden.nl
Barbecueshop.nl Naarden Barbecuespecialist www.barbecueshop.nl
Car Exclusive Naarden Chauffeursdiensten www.car-exclusive.nl
CompareWare Naarden Software voor vergelijkingsites www.compareware.com
De Oude Tol Naarden Woonwinkel www.deoudetol.nl
De Spiegelfabriek Naarden Design Spiegels www.designspiegels.nl
De Vesting Naarden Autoschade en Meubelspuiterij www.devestingautoschade.nl
Dolimiti Bussum Ijssalon www.dolomitibussum.nl
Eekhof Naarden Vakgarage www.vakgarage-eekhof.nl
Fysiotherapie Het Gooi Naarden Fysiotherapie en Sportmassage www.fysiotherapiehetgooi.com
Goois Motor & Scooter Centrum  Naarden  Motoren en scooters  www.gooisescooter.nl
Gooise Boomverzorging Naarden Boomverzorging, bestrating en meer www.gooiseboomverzorging.nl
Heyen Makelaars Naarden Makelaarskantoor  www.heyen.nl
Koninklijke Saan Diemen Transportbedrijf www.saan.nl
Koopmanschap Glas Naarden Glashandel www.koopmanschapglas.nl
Kwakman Naarden Bakkerij www.bakkerijkwakman.nl
Maasland BV Almere Vleeswarenbedrijf www.maaslandvleeswaren.nl
Minerva Media Naarden Drukkerij www.minervamedia.nl
Mth Bussum Accountants/adviseurs www.mth.nl
One Hour Lockup Naarden Escape Rooms www.onehourlockup.nl
Perrit Hengelo Hosted Online Software www.perrit.nl
Pindrop Naarden Online Development www.pindrop.nl
Pon Dealer Naarden Naarden Pon Dealer www.pondealergroep.nl
RegioBank/Bol-Advies Bussum Financiële diensten www.bol-advies.nl
RijksBredius Netwerk Notarissen Bussum Notarissen www.notarisnaarden.nl
SKBNM Bussum Kinderopvang www.skbnm.nl
Stal Pronk Naarden Pensionstal www.stalpronk.nl
Steernberg Tuinen Hilversum Tuinarchitect en hovenier www.steernbergtuinen.nl
Stichting Burgerzin Naarden Maatschappelijke ondersteuning www.stichtingburgerzin.nl
Stolp gedragsadvies Naarden Hondentraining en gedragsadvies www.stolpgedragsadvies.nl
Stucadoorsbedrijf Marcel Raat Bussum Stucadoorsbedrijf www.marcelraat.nl
Terlien Huizen Plaagdierbestrijding  
TdeW Naarden Timmer- en onderhoudsbedrijf www.tdew-naarden.nl
ThisWay.nl Naarden Kledingbedrukking www.thisway.nl
Toyota Toonen Naarden Automobielbedrijf www.toyota-naarden.nl
U-Clinic Bussum Medische behandelingen www.u-clinic.nl
Van Leyen Almere Palletproducent www.vanleyenpallets.nl
van Paridon Bussum Container en recycling www.vanparidon.nl
Voiceworks Almere Zakelijke telefonie www.voiceworks.nl



Deze lijst is mogelijk nog niet geheel compleet omdat er nog sponsors worden geworven.

Wilt u het Vestingeiland ook sponsoren? Kijk dan hier.

  • Baart
  • Kwakman
  • Brandweer
  • Logo Buurtplatform KTV
  • Carexclusive
  • compareware
  • De Spiegelfabriek
  • Eekhof
  • Fysiotherapie het gooi
  • Goois mototr en scooter centrum
  • GooischeBoomverzorging
  • Heyen makelaars
  • Dolomiti
  • Saan
  • Koopmanschap Custom
  • Maasland
  • Logo Minerva Media
  • Onehourlockup
  • Pondealernaarden
  • logo-bol-advies1
  • skbnm
  • stalpronk
  • Steernberg
  • burgerzin Custom
  • unnamed
  • Marcel Raat
  • TdeW
  • thisway
  • Toonen
  • Van Paridon
  • vanleyen
  • voiceworks
  • Logo Barbecueshop
  • Logo De Vesting
  • Logo Mth
  • Logo Pindrop
  • Logo Perrit