• slideshow01
  • slideshow02
  • image-3
  • image-4
  • slideshow03

Sponsors

Sponsors

Het Vestingeiland 2019 wordt mede mogelijk gemaakt door:
 

Albert Heijn Naarden Naarden Supermarkt www.ah.nl
Brandweer Naarden Naarden Hulpdienst www.brandweer.nl
Café Demmers Naarden Speciaalbier café www.vestinggilde.nl
Car Exclusive Naarden Chauffeursdiensten www.car-exclusive.nl
CompareWare Naarden Software voor vergelijkingsites www.compareware.com
De Oude Tol Naarden Woonwinkel www.deoudetol.nl
De Spiegelfabriek Naarden Design Spiegels www.designspiegels.nl
De Vesting Naarden Autoschade en Meubelspuiterij www.devestingautoschade.nl
Dolimiti Bussum Ijssalon www.dolomitibussum.nl
Eekhof Naarden Vakgarage www.vakgarage-eekhof.nl
F.H. Baart & Zoon Naarden Hoveniers www.hoveniers-baart.nl
Goois Motor & Scooter Centrum  Naarden  Motoren en scooters  www.gooisescooter.nl
Gooise Boomverzorging Naarden Boomverzorging, bestrating en meer www.gooiseboomverzorging.nl
Heyen Makelaars Naarden Makelaarskantoor  www.heyen.nl
Hocras   Groothandel www.hocras.nl
Hout en steenhandel Kortenhoef Kortenhoef Hout en steenhandel www.houtensteenhandelkortenhoef.nl
IJshuys de Ster Naarden IJssalon www.ijshuys-de-ster.nl
Kantje Boord Naarden Schipperskleding www.kantje-boord.nl
Kippersluis Muiderberg Sierbestrating www.kippersluissierbestrating.nl
Koninklijke Saan Diemen Transportbedrijf www.saan.nl
Koopmanschap Glas Naarden Glashandel www.koopmanschapglas.nl
Kwakman Naarden Bakkerij www.bakkerijkwakman.nl
Liesbeth Ament Naarden Makelaardij www.liesbethamentmakelaars.nl
Maasland BV Almere Vleeswarenbedrijf www.maaslandvleeswaren.nl
Marco Living Naarden Interieurwinkel www.marcoliving.nl
Mth Bussum Accountants/adviseurs www.mth.nl
One Hour Lockup Naarden Escape Rooms www.onehourlockup.nl
Perrit Hengelo Hosted Online Software www.perrit.nl
Pon Dealer Naarden Naarden Pon Dealer www.pondealergroep.nl
PosterFrameFix Naarden Lijstenmakerij www.posterframefix.nl
Print & Copy Point Bussum Bussm Kopieerwinkel www.copybussum.nl
RegioBank/Bol-Advies Bussum Financiële diensten www.bol-advies.nl
RijksBredius Netwerk Notarissen Bussum Notarissen www.notarisnaarden.nl
Sans Doute Naarden Brasserie  
SKBNM Bussum Kinderopvang www.skbnm.nl
Stal Pronk Naarden Pensionstal www.stalpronk.nl
Steernberg Tuinen Hilversum Tuinarchitect en hovenier www.steernbergtuinen.nl
Stichting Burgerzin Naarden Maatschappelijke ondersteuning www.stichtingburgerzin.nl
Stolp gedragsadvies Naarden Hondentraining en gedragsadvies www.stolpgedragsadvies.nl
Stucadoorsbedrijf Marcel Raat Bussum Stucadoorsbedrijf www.marcelraat.nl
Terlien Huizen Plaagdierbestrijding  
TdeW Naarden Timmer- en onderhoudsbedrijf www.tdew-naarden.nl
ThisWay.nl Naarden Kledingbedrukking www.thisway.nl
Toyota Toonen Naarden Automobielbedrijf www.toyota-naarden.nl
U-Clinic Bussum Medische behandelingen www.u-clinic.nl
Van Voorst Geluidstechniek Huizen Geluidstechniek  
Van Leyen Almere Palletproducent www.vanleyenpallets.nl
Vesting Hotel Naarden Naarden Hotel www.vestinghotel.nl
Voiceworks Almere Zakelijke telefonie www.voiceworks.nl



Deze lijst is mogelijk nog niet geheel compleet omdat er nog sponsors worden geworven.

Wilt u het Vestingeiland ook sponsoren? Kijk dan hier.

  • Baart
  • Kwakman
  • Brandweer
  • Carexclusive
  • compareware
  • De Spiegelfabriek
  • Eekhof
  • Goois mototr en scooter centrum
  • GooischeBoomverzorging
  • Heyen makelaars
  • Dolomiti
  • Saan
  • Koopmanschap Custom
  • Maasland
  • Onehourlockup
  • Pondealernaarden
  • logo-bol-advies1
  • skbnm
  • stalpronk
  • Steernberg
  • burgerzin Custom
  • unnamed
  • Marcel Raat
  • TdeW
  • thisway
  • Toonen
  • vanleyen
  • voiceworks
  • Logo De Vesting
  • Logo Mth
  • Logo Perrit