• image-1
  • image-2
  • image-3
  • image-4
  • image-5

Sponsors

Het Vestingeiland 2016 wordt mede mogelijk gemaakt door:
 

Baart Naarden Hoveniers www.hoveniers-baart.nl
Brandweer Naarden Naarden Hulpdienst  
Buurtplatform KTV Naarden Buurtplatform www.buurtplatformktvnaarden.nl
Buurtplatform Parkwijk Naarden Buurtplatform www.parkwijknaarden.nl
Car Exclusive Naarden Chafeursdiensten www.car-exclusive.nl
Compareware Naarden Software voor vergelijkingsites www.compareware.com
Coop en Haegen Bussum Adviseurs en accountants www.decoopenhaegen.nl
De Spiegelfabriek Naarden Design Spiegels www.designspiegels.nl
Dolimiti Bussum Ijssalon www.dolomitibussum.nl
Eekhof Naarden Vakgarage www.vakgarage-eekhof.nl
Fotovakprint Naarden Naarden afdrukservice ww.fotovakprintnaarden.nl
Fysiotherapie Het Gooi Naarden Fysiotherapie en Sportmassage www.fysiotherapiehetgooi.com
Goois Motor & Scooter Centrum  Naarden  Motoren en scooters  www.gooisescooter.nl
Gooise Boomverzorging Naarden Boomverzorging, bestrating en overkappingen www.gooiseboomverzorging.nl
Hengelsport het Gooi Naarden Hengelsportwinkel www.hengelsporthetgooi.nl
Heyen Makelaars Naarden Makelaarskantoor  www.heyen.nl
Koninklijke Saan Diemen Transportbedrijf www.saan.nl
Koopmanschap Glas Naarden Glashandel www.koopmanschapglas.nl
Kwakman Naarden Bakkerij www.bakkerijkwakman.nl
Maasland BV Almere Vleeswarenbedrijf www.maaslandvleeswaren.nl
Minerva Grafische Produkties Naarden Drukkerij www.minervamedia.nl
Monkey Town Bussum Bussum Indoorspeelparadijs www.monkeytown.eu/bussum
One Hour Lockup Naarden Escape Rooms www.onehourlockup.nl
Pon Dealer Naarden Naarden Pon Dealer www.pondealergroep.nl
RegioBank/Bol-Advies Bussum Financiële diensten www.bol-advies.nl
RijksBredius Netwerk Notarissen Bussum Notarissen www.notarisnaarden.nl
SKBNM Bussum Kinderopvang www.skbnm.nl
Stal Pronk Naarden Pensionstal www.stalpronk.nl
Steernberg Tuinen Hilversum Tuinarchitect en hovenier www.steernbergtuinen.nl
Stichting Burgerzin Naarden Maatschappelijke ondersteuning www.stichtingburgerzin.nl
Stolp gedragsadvies Naarden Hondentraining en gedragsadvies www.stolpgedragsadvies.nl
Stucadoorsbedrijf Marcel Raat Bussum Stucadoorsbedrijf www.marcelraat.nl
Terlien Huizen Plaagdierbestrijding  
TdeW Naarden Timmer en onderhoudsbedrijf www.tdew-naarden.nl
ThisWay.nl Naarden Kledingbedrukking www.thisway.nl
Toyota Toonen Naarden Automobielbedrijf www.toyota-naarden.nl
U-Clinic Bussum Medische behandelingen www.u-clinic.nl
Van Leyen Almere Palletproducent www.vanleyenpallets.nl
van Paridon Bussum Container en recycling www.vanparidon.nl
Voiceworks Almere Zakelijke telefonie www.voiceworks.nl
Zitaxi Hilversum meubelwinkel www.zitaxi.nl



Deze lijst is mogelijk nog niet geheel compleet omdat er nog sponsors worden geworven.

Wilt u het Vestingeiland ook sponsoren? Kijk dan hier.

  • Baart
  • Kwakman
  • Brandweer
  • Buurtplatform KTV
  • Carexclusive
  • compareware
  • Coop en Haegen
  • De Spiegelfabriek
  • fotovakprint
  • Fysiotherapie het gooi
  • Goois mototr en scooter centrum
  • GooischeBoomverzorging
  • Hengelsporthetgooi
  • Heyen makelaars
  • Dolomiti
  • Saan
  • Koopmanschap Custom
  • Maasland
  • Minerva
  • Monkeytown
  • Onehourlockup
  • Plus Holts
  • Pondealernaarden
  • logo-bol-advies1
  • skbnm
  • stalpronk
  • Steernberg
  • burgerzin Custom
  • unnamed
  • Marcel Raat
  • TdeW
  • thisway
  • Toonen
  • Van Paridon
  • vanleyen
  • voiceworks